Komunikat nr 2/11

Informuję Państwa, że Fundacja podpisała umowę z Senatem RP w sprawie dofinansowania projektu stypendialnego. W tej sytuacji 8 czerwca br. zbiera się Komisja Stypendialna. Do tego terminu proszę o przesłanie dokumentów o których mowa w Regulaminie Stypendialnym i Komunikacie 1/11. Jednocześnie proszę o współprace w poszukiwaniu osób, które przygotowują prace dyplomowe na tematy kresowe i polonijne, informować nas o tematyce tych prac, a ich – o warunkach i formalnościach które należy dopełnić, by móc uzyskać stypendium.

Dzisiaj w Warszawie w Muzeum Niepodległości drugi dzień II Muzealnych Spotkań z Kresami. Przyślę Państwu Program Spotkań, bowiem niektóre tematy mogą Was zainteresować.

Uwzględniając zbliżającą się sesję egzaminacyjną życzę w imieniu Fundacji „połamania nóg”

Pozdrawiam –Medard Masłowski